Swarovski yeni sonbahar koleksiyonunda tarotun sihrinden ilham al─▒yor. Güçlü bir ─▒┼č─▒lt─▒ya sahip sembol ve t─▒ls─▒m seçkisi, koleksiyona ─▒┼č─▒k ve pozitiflik katmas─▒n─▒n yan─▒ s─▒ra kad─▒nlar─▒ güçlendiriyor ve koruyor. Swarovski ─▒┼č─▒lt─▒s─▒ ve sihriyle dolup ta┼čan TV ve dijital kampanya ise hayallerin gücünü vurguluyor.

Swarovski her sezon dünyan─▒n dört bir yan─▒ndaki modern kad─▒nlar─▒n hayal gücünü yans─▒tan bir tema seçerek, her an görkemli tasar─▒mlar─▒ ön plana ç─▒kar─▒yor. Marka, bir sonraki dönem olan Sonbahar/K─▒┼č 2019 sezonunda ise ─░lkbahar/Yaz 2019 #FollowTheLight temas─▒na sad─▒k kalarak ─▒┼č─▒─č─▒n sihrini kutluyor. Tarot Magic koleksiyonu, tasar─▒mlar─▒nda tarot ve astroloji ö─čelerine yer veriyor. Silüetler ise ─▒┼č─▒lt─▒l─▒ semboller, simgeler, i┼čaretler ve astroloji motifleriyle süslenerek tarz─▒ fark etmeksizin tüm kad─▒nlara ─▒┼č─▒lt─▒ kat─▒yor. Swarovski’nin Kreatif Direktörü Nathalie Colin, koleksiyonun esin kayna─č─▒yla ilgili ┼ču aç─▒klamada bulundu: “Anlaml─▒ ┼čeylere sahip olmak isteriz çünkü günlük hayat─▒m─▒za ─▒┼č─▒lt─▒ katarlar. Swarovski tak─▒s─▒, günümüz modern kad─▒n─▒ için harika bir ifade sembolüdür ayr─▒ca k─▒┼č yakla┼čt─▒kça kad─▒nlar─▒n, ─▒┼č─▒k ve pozitifli─či simgelemesinin yan─▒ s─▒ra onlar─▒ güçlendiren ve koruyan tak─▒, sembol ve t─▒ls─▒mlar takmas─▒n─▒ istiyoruz. Bu sezonun mesaj─▒ ise kadere inanmak ve geçirdi─čimiz yo─čun günlerde, günlük hayat─▒m─▒za alabildi─čimiz tüm yollardan biraz sihir almak.”

Koleksiyonu partiyle kutlad─▒
Swarovski, yeni sonbahar Tarot Koleksiyonu’nu muhte┼čem bir partiyle kutlad─▒. Bu özel geceye kat─▒lan davetliler aras─▒nda Gözde Mutluer, Dilara Koçak, Batya Kebudi, Gözde Kaya, Melis Tüzunguç, Cansu Melis Karaku┼č, Sezg─░ Sena Haso─člu, Asena Sar─▒batur, Zeynep Soylu gibi isimler bulunuyordu.

Koleksiyonda öne ç─▒kanlar
Yeni sezonun ruh halini yans─▒tan Tarot Magic, ┼č─▒k alt─▒n tonlar─▒yla ve zengin lacivertler, morlar ve ye┼čillerle tamamlanan benzersiz silüetlere sahip. Marka; kristal, metal tonlar─▒ ve semboller sayesinde ─▒┼č─▒k oyununu ke┼čfediyor. K─▒rlang─▒çlar, maçalar, nazarl─▒klar ve el motifleri, Swarovski kristalleriyle süslenen ve yak─▒ndan bakt─▒─č─▒n─▒zda kendini aç─▒─ča ç─▒karan, gizli anlam dolu detaylarla tamamlanan çok yönlü silüetlere aktar─▒ld─▒.

Tarot magic ailesi
Swarovski kristal süslemesi, korumay─▒ simgeleyen iç içe geçmi┼č eller gibi karma┼č─▒k ve anlam dolu muskalara hayat veriyor. Tarot Magic küpelerin alt─▒n tonlar─▒ ve Swarovski kristal detaylar─▒ ise tarot kartlar─▒n─▒n göz al─▒c─▒ çizimlerine yeni bir boyut kazand─▒r─▒yor. Tarotun gizemine sahip çift tarafl─▒ kolye ucu, farkl─▒ uzunluklar elde etmenize olanak sa─člayan sürgü mekanizmas─▒yla zarif bir çok yönlülük sunuyor. Çarp─▒c─▒ bir tarz olu┼čturman─▒za olanak sa─člayan kokteyl yüzü─čü ise Swarovski’nin kesim uzmanl─▒─č─▒n─▒ ifade ediyor.

Tam tur charm kolye gibi karma┼č─▒k i┼čçili─či ve yarat─▒c─▒l─▒─č─▒ birle┼čtirerek as─▒rl─▒k tarot sembollerine at─▒fta bulunan lüks parçalar ise tinsel bir yorum kazan─▒yor.

Asimetrik küpe trendi son birkaç sezondur geli┼čmeye devam ediyor ve tarot sihri tasar─▒mlar─▒ ise yaln─▒zca göz al─▒c─▒ bir tarz sunmakla kalm─▒yor ayn─▒ zamanda kullanabilece─činiz üç farkl─▒ tarz sunuyor.

Yeni Swarovski Remix Collection ile kar─▒┼čt─▒r─▒lmak, yak─▒┼čt─▒r─▒lmak ve üst üste kullan─▒lmak için tasarlanan tasar─▒mlar, tarot sihrinin koruyucu muskalar─▒ ve güçlü motifleriyle hem iyi ┼čans getiriyor hem de en yeni trendlere uyuyor.

Swarovski DNA’s─▒n─▒ her zaman, anlam dolu ve tarz sahibi tasar─▒mlara sahip koleksiyonlar─▒yla ifade etti. Nazarl─▒k, at nal─▒, hamse eli ve sonsuzluk sembolü gibi sembollere sahip Sonbahar Koleksiyonu, simgeler ve muskalara birçok farkl─▒ ─▒┼č─▒lt─▒l─▒ yorum getirerek, kad─▒nlar─▒ kendi tarz hikayelerini olu┼čturmaya ve kaderlerini ┼čekillendirmeye davet ediyor.