Türkiye’nin değerli taş tedarikinin önemli markalarından Ediz Dereli, çeşitli kalite ve boylarda zengin pırlanta portföyünün yanı sıra mücevherin klasikleşen taşları; zümrüt, yakut, safir ve tanzanitlerle Ekim Fuarı’nda görsel şov yaptı. 

20 yılı aşkın bir süredir hem yurt içi, hem de yurt dışındaki müşterilerine değerli taş tedarik servisi veren Ediz Dereli markası, pırlanta, yakut, zümrüt, safir ve tanzanit değerli taşları ithal ederek müşterilerine sunuyor. Marka, kurulduğu günden beri kuyumculuk fuarları katılımlarına büyük önem veriyor. ‘Ediz Dereli’ markası, bu kapsamda uzun bir süredir, dünya mücevhercilerinin iki önemli buluşma kabul edilen İstanbul Mart- Ekim İstanbul Mücevher Fuar’larıyla Hong Kong Mart- Haziran ve Eylül organizasyonlarına katılımcı olarak yer aldı. 

Ediz Dereli markasının kurucusu Ediz Dereli, 12- 15 Ekim 2017 tarihleri arasında düzenlenen İstanbul Mücevher Fuarı’nın sektöre yılbaşı öncesi hareket kazandırdığını inandığını söyleyen Dereli, “Geçmiş yıllarla karşılaştırdığımızda bu yıl, iç piyasada düğünler nedeniyle hareketli bir sezon geçirdiğimize inanıyoruz. Hem Mart, hem Ekim fuarı sektörümüz için büyük önem taşıyor. Diğer fuarlara olduğu gibi Ekim organizasyonuna da özel bir hazırlık yaptık.  -2 boydan 0.70 karata kadar farklı kalitelerde pırlanta çeşitlerimiz, zümrüt, safir, yakut ve tanzanit taşlarında geniş ürün yelpazemizle yerli ve yabancı müşterilerimize servis sunduk.” dedi.

Müşteri istedi, pırlantaya girdi!

20 yıldır iç ve dış piyasaya zümrüt, yakut, safir ve tanzanit değerli taşları tedarik eden Ediz Dereli markası, müşterilerden gelen yoğun talep üzerine yaklaşık 2 yıldır pırlanta kategorisinde de hizmet veriyor. Markanın kurucusu Ediz Dereli, müşterilerinin pırlantaya gösterdikleri olumlu tepkiler nedeniyle doğru bir karar aldıklarına inandığını belirterek, “Müşterilerimize hem değerli taşlar, hem de pırlanta konusunda her geçen gün artan düzeyde bir kalite anlayışıyla hizmet sunmaya devam ediyoruz.” şeklinde konuştu.