Swarovski’nin 2019 Yaz Koleksiyonu, #FollowYourDesires yani “Arzularını Takip Et” mottosuyla hazırlandı. Işıltılı, cesur ve rengarenk takı ve aksesuar koleksiyonu, kadınları kendilerini ifade etmeye davet ediyor.  

Fotoğraf çekmeye doyamayacağınız Portofino beldesinin yanı sıra; Capri, Mikonos ve Nakşa gibi adalardan ilham alan Riviera esintili koleksiyonun tarzını belirlerken, canlı renkler ise dekadan Swarovski ışıltısıyla aydınlatılıyor. Yeni yaz Swarovski kampanyası, genç bir grup kadını daha renkli, eğlenceli ve canlı bir hayat tarzı ararken tasvir ediyor ve ruh halinde ise karşı konulmaz şirin bir zevk ve asilik öne çıkıyor. Koleksiyondan oyuncu ve yoğun bir ışıltı yayan parçalar takan kadınlar arzularını takip ediyor ve maceralarına bir dondurma arabasını kovalayarak başlıyorlar.

Swarovski’nin Kreatif Direktörü Nathalie Colin yeni koleksiyon hakkında şunları söyledi:

Yazın temelinde kaçış ve hayatı doyasıya yaşama felsefesi yatmaktadır. Havalar sıcakladığında seyahate çıkıyor ve Akdeniz adalarını keşfediyoruz. Markanın yaratıcı ruhunu kutluyor ve lezzetli gelato tatlarından rengarenk kokteyllere birçok farklı oyuncu yolla ışıldayarak, kadınları harika hissettiren ve onlara ışıltı katan göz alıcı bir koleksiyon tasarlıyoruz.”

Koleksiyonda öne çıkanlar…
Yaz 2019 Koleksiyonu, yaz anılarını çağrıştırarak zarif Swarovski kristal pavé ve Pointiage® ile süslenen kolay bir kullanım sunan ve şaşırtıcı derecede çok yönlü takı ve aksesuarları ön plana çıkarıyor. No Regrets, Ocean, Oz ve Only serilerindeki öne çıkan parçalar; çilek kırmızısı, şeker pembesi, nane yeşili, altın sarısı ve yoğun mavi renklerden oluşan modern bir renk paletini zahmetsizce birleştiren seçkin silüetler, zarif yerleştirmeler ve sembollerle günlük yaşamınıza ışıltı katan tasarımlardır.

Ocean yazın en şaşırtıcı aksesuar trendlerinden birine hayat veriyor: deniz yaşamı karakterleri. Swarovski ıstakoz, yengeç ve denizatı motiflerine yeni bir yorum getirirken küçük deniz kabuğu charmları ise yolculuk edenlere şans getirmesinin yanı sıra üst üste takabileceğiniz, göz alıcı ve ışıltılı halka bileklik ve kolyelerle harika bir uyum yakalıyor.

Bu sezonun yelken halatından ilham alan Ocean View serisi, oldukça moda olmasının yanı sıra günlük yaz gardıroplarına tarz sahibi denizci tarzını anımsatan bir yorum katıyor. Pastel pembe ve mavi renklerde Swarovski’nin kristal boncuklamasına yer veren uzun küpe silüetleriyle boynunuzdan yukarısında maksimum görkemliliğe kavuşacaksınız.

Yazın sıcak günleri ve sezonun suareleri için ideal bir seçim olan Oz, zümrüt rengi Swarovski kristalleri ve altın tonlarının şık bir renk kombinasyonuyla tamamlanan hafif ve akıcı tasarımlarla dolu yeni bir seri olarak karşımıza çıkıyor.

Swarovski bu sezonun en çok tercih edilen çarpıcı halka küpelerine, Only serisinin dikkat çekici ve zarif yıldız halka küpeleriyle oldukça yeni bir yorum getiriyor.