1948'den beri her yıl New York Metropolitan Müzesi'nde düzenlenen ünlülerin kostüm partisi Met Gala, bu yıl da dünyaca ünlü yıldızların göz alıcı mücevher ve kıyafetleriyle renklendi. Jennifer Lopez, Rihanna, Candice Swanepoel, Gigi ve Bella Hadid kardeşler, Miranda Kerr ve daha birçok ünlünün mücevher ve tasarım kıyafetlerini mercek altına aldık. 
İşte göz kamaştıran geceye damga vuran mücevherler!

Barbadoslu şarkıcı Rihanna, geceye Comme des Garçons tasarımı elbisesiyle katıldı. Ünlü şarkıcının mücevheri tabii ki ‘Rihanna Loves Chopard’ koleksiyonundan… 

Jennifer Lopez, Met Gala’ya oldukça zarif bir mavi elbise ile katıldı. Valentino tasarımı elbiseyi, Harry Winston mücevherleriyle tamamladı. 


Gecenin en iddialı isimlerinden biri de Katy Perry oldu. Kırmızı uzun elbisesi, arkada uzayan duvak şeklindeki kısmı ve kırmızı botları ile dikkat çeken elbisenin tasarımı Maison Margiela. Mücevherleri ise Lorraine Schwartz.

Geceye straplez kabarık Topshop elbisesi, at kuyruğu saçı ve yoğun göz makyajı ile katılan Candice Swanepoel, kırmızı halının şıklarındandı. Mücevher tercihi ise Lorraine Schwartz.


Gigi Hadid, Tommy Hilfiger marka asimetrik detaylı ve derin yırtmaçlı elbisesini, Jacquie Aiche tasarımı küpeleriyle kombinleyerek bütün gözleri üzerine çekti. 

Üst kısmı altın rengi, alt kısmı mavi tüylü kuyruktan oluşan elbisesi ile Blake Lively yine çok şıktı. Tercihi ise Atelier Versace. 130 karatlık safir küpeleri ve yüzükleri ise Lorraine Schwartz.

Gecenin en iddialı ve seksi isimlerinden Kendall Jenner’ın kıyafet tercihi La Perla, mücevher seçimi ise Lorraine Schwartz. 


Pembe desenli straplez kabarık balo elbisesi ile Miranda Kerr, her zamanki gibi çok zarif ve tatlıydı. Tercihi ise Oscar de la Renta. Mücevherleri ise Cartier. 


Amerikalı şarkıcı Nicki Minaj, H&M marka kıyafeti ve Nina Runsdorf marka mücevherleriyle göz dolduran isimler arasındaydı. 


Ünlü manken Lily Aldridge, Ralph Lauren tasarımı elbisesini Bulgari marka mücevherleriyle tamamlayarak kırmızı halıya damga vuran isimlerden oldu.