Hollow fantezi takılarıyla büyük beğeni kazanan MÇ Kuyumculuk’la yarı mamul kategorisinin deneyimli ismi “Gürsan Yarımamül’ün güç birliğiyle kurulan MÇ Yarımamül, Kuyumcukent Atölye Bloğu’ndaki toptan mağazasıyla müşterilerine kaliteyi uygun fiyat avantajıyla sunuyor.

2018 yılında sektör, büyük buluşma olarak kabul edilen Mart Fuarı için son hazırlıklarını yaparken Gürsan Yarımamül ve MÇ Kuyumculuk cephesinde ise farklı bir heyecan yaşanıyordu. İşte, sektörün bu koşuşturması içerisinde alanlarında çok başarılı bir geçmişe sahip olan MÇ Kuyumculuk ve Gürsan Yarımamül, yarı mamül piyasasında toptan mağaza açmak için işbirliği yaptı ve bu güç birliğinden ‘MÇ Yarımamül’ markası doğdu. Kuyumcukent Kompleksi Atölye Bloğu 1. Kat 3. Sok. No:11’de yer alan MÇ Yarımamül toptan satış mağazasından müşterilerine takının vazgeçilmez mekanizmaları başında yer alan kilit aksesuarları başta olmak üzere mengeçler, şarnel kilitler, simit kilitler, pullar, uçlar ve dorikalı topların da aralarında yer aldığı geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. MÇ Yarımamül firma ortağı Gürkan Korkmaz, Vizyon Park’taki 140 metrekarelik üretim tesislerinde son teknoloji makine parkurlarıyla müşterilerinin taleplerini karşıladıklarını belirterek, firmalarını rakiplerinden özellikleri hakkında bilgi verdi.

“Müşteri memnuniyeti ve hızlı ve zamanında teslimat bizim için çok önemlidir. Üretici kimliğimizin verdiği güçle fiyat ve kalite noktasında rakiplerimizden ayrışıyoruz. ‘İyi kalite, uygun fiyat’ bizim en önemli sloganımız. Fiyatta bir sıkıntı yaşamıyoruz üretici olduğumuz için maliyetlerimizi kısabiliyoruz. Kalitede ise mümkün olduğunca altının kendi ağırlığından özelliği ve renginden de kaçmamaya çalışıyoruz. Firma olarak üretimde standartlarımız var. Bu standartlar bozulduğunda kaliteye yansıyacağı için işçiliğimizden feragat ediyoruz; ancak kaliteden ödün vermiyoruz.”

MÇ Yarımamül, ağırlıklı olarak 14-21 ve 18 ayarda ürettiği yarı mamül çeşitlerini yarı mamül toptancılarına pazarlıyor. Yarı mamül toptancılarının yanı sıra üretici firmalar da MÇ Yarımamül’ün müşteri kitlesi arasında yer alıyor.

Ar-Ge ve teknoloji yatırımı!
MÇ Kuyumculuk firmasıyla ve Gürsan Yarımamül’ün mesleki ve teknoloji birikimini kullanan MÇ Yarı Mamül, müşterilerine sunduğu ürünlerin yüzde 70’ini kendi atölyesinde, yüzde 30’unu ise piyasadan tedarik ediyor. Müşterilerinin hafif ürün talebi üzerine teknolojiye yatırım yaparak şarnel kilit aksesuarının tüm üretimlerini kendi bünyesine aldıklarını ifade eden MÇ Yarımamül firma ortağı Korkmaz, Piyasadaki hafif ürün kategorisindeki kalitesizliği görünce şarnel kiliti bünyemize aldık. Hafif teknolojinin en kalitelisini yapma vizyonuyla makine parkurunu büyüterek üretim bandını genişletmek istiyoruz.” dedi.