Sinemaseverler kadar en az moda aşıklarının da büyük heyecanla takip ettiği 90. Oscar Ödül Töreni Dolby Tiyatrosu'nda gerçekleşti. Yılın en önemli etkinliğine dünyaca ünlü yıldızların kıyafetleri ve mücevherleri damga vurdu. 
Bu sene 90.’sı düzenlenen Oscar Ödül Töreni’nde adeta Harry Winston rüzgarı esti. Dünyaca ünlü yıldızlardan Allison Williams, Nicole Kidman, Salma Hayek ve daha birçok yıldızın seçimi Harry Winston oldu.  

Allison Williams, gecede pudra tonlarında organza Armani Prive elbisesiyle boy gösterdi.  Ünlü oyuncu, Harry Winston’ın Sparkling Cluster ve Water koleksiyonlarından mücevherler taşıdı.

Jennifer Lawrence, gecede tek kelimeyle büyüledi. Gold payetli straplez elbise oldukça feminen bir şıklığa imza atmış. Elbise Christian Dior tasarımı. Mücevherleri Niwaka… 

Nicole Kidman 23.52 karatlık Winston Cluster Chandelier pırlanta küpeler başta olmak üzere toplam ağırlığı 84 karatı aşan Harry Winston imzalı mücevherleri elbisenin renk ve dekoltesiyle çok uyumlu.

Emily Blunt Chopard’ın yüksek mücevher koleksiyonuna ait 30.96 karat aquamarine ve 64 karat pırlantadan oluşan küpeler, su gibi ifadesinin görsel karşılığı gibi.

1920’lerin Art Deco tarzını yansıtan elbise, saç ve makyaj seçimiyle çok zarif bir görünüme sahip olan Gal Gadot’nun seçtiği Givenchy tasarımı elbise ve Tiffany Blue Book koleksiyonuna ait Blue Ice isimli kolyesinin uyumu oldukça iyiydi.

Eiza Gonzalez, elbise seçimi Ralph Lauren, mücevherleri Chopard

Salma Hayek, Harry Winston mücevherleriyle kırmızı halıdaydı…

Samara Weaving, mücevher seçimi Bulgari

Zendeya, Bulgari küpeleriyle çok hoş ve cool görünüyordu…